ΠΡΟΣΟΧΗ: ΔΙΑΚΟΠΗ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ Ε/Γ – Ο/Γ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Ενημερώνουμε το επιβατικό κοινό ότι λόγω προγραμματισμένου δεξαμενισμού του πλοίου, ΔΕΝ θα εκτελεστούν δρομολόγια με το Ε/Γ – Ο/Γ ΑΧΙΛΛΕΑΣ το χρονικό διάστημα από 19/10 έως και 24/10 (Τελευταίο δρομολόγιο Σκύρος Κύμη Σκύρος, Κυριακή 18/10).
![](https://skyros.org/wp-content/uploads/2020/09/Axilleas-1024x501.png)
Για μετακινήσεις ανάγκης σε αυτό το διάστημα, παρακαλούμε στείλτε email στο: info@skyros.org
Ευχαριστούμε
This post is also available in:
English